Oszd meg
TVBS戲劇-女兵日記 女力報到 Tvbs戲劇 女兵日記 女力報到
Az előfizetők
43,500
Videomegtekintés
60,719,242
Videók száma
566
Ország
Kategória
YouTube-óta
2019
Ossza meg, ha tetszik

TVBS戲劇-女兵日記 女力報到 Youtube csatorna statisztika

TVBS戲劇-女兵日記 女力報到
Az előfizetők
43,500
Videomegtekintés
60,719,242
Videók száma
566
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 166 - € 996
100
utolsó 7 nap
Az előfizetők
200
utolsó 30 nap
400
utolsó 90 nap
94,498
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
494,260
utolsó 30 nap
1,494,609
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
03.02.2023 Fri +94,498 € 31 - € 190
31.01.2023 Tue +62,490 € 21 - € 126
28.01.2023 Sat +53,297 € 17 - € 107
24.01.2023 Tue +44,470 € 14 - € 89
21.01.2023 Sat +60,151 € 20 - € 121
18.01.2023 Wed +79,429 € 26 - € 160
13.01.2023 Fri +35,023 € 11 - € 70
10.01.2023 Tue +64,902 € 21 - € 130
06.01.2023 Fri +66,177 € 22 - € 133
02.01.2023 Mon +66,202 € 22 - € 133
29.12.2022 Thu +61,629 € 20 - € 124
26.12.2022 Mon +43,826 € 14 - € 88
23.12.2022 Fri +29,401 € 9 - € 59
20.12.2022 Tue +31,795 € 10 - € 64