Oszd meg
RTLZWEI Dokus Rtlzwei Dokus
Az előfizetők
145,000
Videomegtekintés
115,126,841
Videók száma
454
Kategória
YouTube-óta
2019
Ossza meg, ha tetszik

RTLZWEI Dokus Youtube csatorna statisztika

RTLZWEI Dokus
Az előfizetők
145,000
Videomegtekintés
115,126,841
Videók száma
454
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 755 - € 4.53K
1,000
utolsó 7 nap
Az előfizetők
2,000
utolsó 30 nap
6,000
utolsó 90 nap
380,892
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
2,248,328
utolsó 30 nap
8,011,452
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
01.02.2023 Wed +380,892 € 128 - € 768
29.01.2023 Sun +302,205 € 101 - € 609
26.01.2023 Thu +312,999 € 105 - € 631
23.01.2023 Mon +356,887 € 119 - € 719
20.01.2023 Fri +368,317 € 123 - € 742
16.01.2023 Mon +336,302 € 113 - € 678
12.01.2023 Thu +190,726 € 64 - € 384
09.01.2023 Mon +434,394 € 145 - € 875
04.01.2023 Wed +378,866 € 127 - € 763
31.12.2022 Sat +552,360 € 185 - € 1.11K
27.12.2022 Tue +361,598 € 121 - € 729
24.12.2022 Sat +325,139 € 109 - € 655
21.12.2022 Wed +212,171 € 71 - € 427
19.12.2022 Mon +246,871 € 82 - € 497