Oszd meg
ntv Nachrichten Ntv Nachrichten
Az előfizetők
131,000
Videomegtekintés
85,463,144
Videók száma
4127
Kategória
YouTube-óta
2013
Ossza meg, ha tetszik

ntv Nachrichten Youtube csatorna statisztika

ntv Nachrichten
Az előfizetők
131,000
Videomegtekintés
85,463,144
Videók száma
4127
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 475 - € 2.85K
1,000
utolsó 7 nap
Az előfizetők
2,000
utolsó 30 nap
5,000
utolsó 90 nap
83,668
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
1,414,259
utolsó 30 nap
3,454,691
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
08.02.2023 Wed +83,668 € 28 - € 168
05.02.2023 Sun +235,005 € 78 - € 473
01.02.2023 Wed +182,295 € 61 - € 367
29.01.2023 Sun +322,599 € 108 - € 650
27.01.2023 Fri +309,998 € 104 - € 625
23.01.2023 Mon +69,769 € 23 - € 140
20.01.2023 Fri +97,418 € 32 - € 196
16.01.2023 Mon +113,507 € 38 - € 228
12.01.2023 Thu +141,936 € 47 - € 286
09.01.2023 Mon +328,867 € 110 - € 663
04.01.2023 Wed +26,511 € 8 - € 53
31.12.2022 Sat +31,574 € 10 - € 63
28.12.2022 Wed +32,751 € 11 - € 66
24.12.2022 Sat +60,389 € 20 - € 121