Oszd meg
mömax Magyarország Mömax Magyarország
Az előfizetők
526
Videomegtekintés
18,945,966
Videók száma
100
Kategória
YouTube-óta
2018
Ossza meg, ha tetszik

mömax Magyarország Youtube csatorna statisztika

mömax Magyarország
Az előfizetők
526
Videomegtekintés
18,945,966
Videók száma
100
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 212 - € 1.28K
22
utolsó 7 nap
Az előfizetők
54
utolsó 30 nap
72
utolsó 90 nap
75,705
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
633,505
utolsó 30 nap
1,248,754
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
20.02.2021 Sat +108,149 € 36 - € 218
10.02.2021 Wed +525,356 € 176 - € 1.06K
31.01.2021 Sun +615,249 € 206 - € 1.24K
23.01.2021 Sat +2,858,312 € 960 - € 5.76K
04.11.2020 Wed +323,814 € 108 - € 652
26.10.2020 Mon +110,156 € 37 - € 222
20.10.2020 Tue +369,072 € 124 - € 744
12.10.2020 Mon +242,901 € 81 - € 489
04.10.2020 Sun +94,923 € 31 - € 191
24.09.2020 Thu +59,657 € 20 - € 120
17.09.2020 Thu +92,887 € 31 - € 187
06.09.2020 Sun +75,369 € 25 - € 151
29.08.2020 Sat +202,088 € 67 - € 407
23.08.2020 Sun +140,961 € 47 - € 284