Oszd meg
MD TV Md Tv
Az előfizetők
219,000
Videomegtekintés
168,686,421
Videók száma
221
Kategória
YouTube-óta
2021
Ossza meg, ha tetszik

MD TV Youtube csatorna statisztika

MD TV
Az előfizetők
219,000
Videomegtekintés
168,686,421
Videók száma
221
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 7.05K - € 42.3K
3,000
utolsó 7 nap
Az előfizetők
24,000
utolsó 30 nap
68,000
utolsó 90 nap
2,518,761
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
20,966,343
utolsó 30 nap
58,040,008
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
02.02.2023 Thu +2,518,761 € 846 - € 5.08K
30.01.2023 Mon +2,857,368 € 960 - € 5.76K
27.01.2023 Fri +2,363,599 € 794 - € 4.77K
24.01.2023 Tue +2,169,339 € 729 - € 4.37K
21.01.2023 Sat +2,685,105 € 902 - € 5.41K
17.01.2023 Tue +3,059,170 € 1.03K - € 6.17K
13.01.2023 Fri +2,467,289 € 829 - € 4.98K
10.01.2023 Tue +2,845,712 € 956 - € 5.74K
05.01.2023 Thu +2,416,307 € 812 - € 4.87K
02.01.2023 Mon +2,116,741 € 711 - € 4.27K
29.12.2022 Thu +1,449,557 € 487 - € 2.92K
25.12.2022 Sun +1,554,535 € 522 - € 3.13K
22.12.2022 Thu +990,387 € 332 - € 2K
20.12.2022 Tue +1,599,181 € 537 - € 3.22K