Oszd meg
IRB eSports Irb E Sports
Az előfizetők
8,280
Videomegtekintés
1,091,050
Videók száma
1767
Ország
Kategória
YouTube-óta
2012
Ossza meg, ha tetszik

IRB eSports Youtube csatorna statisztika

IRB eSports
Az előfizetők
8,280
Videomegtekintés
1,091,050
Videók száma
1767
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 7 - € 44
70
utolsó 7 nap
Az előfizetők
300
utolsó 30 nap
110
utolsó 90 nap
5,187
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
22,230
utolsó 30 nap
17,009
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
01.04.2020 Wed +741 € 0 - € 1
31.03.2020 Tue +7,071 € 2 - € 14
19.03.2020 Thu +4,182 € 1 - € 8
05.03.2020 Thu +196 € 0 - € 0
04.03.2020 Wed +4,819 € 1 - € 9
16.02.2020 Sun +533 € 0 - € 1
13.02.2020 Thu +956 € 0 - € 1
11.02.2020 Tue +614 € 0 - € 1
10.02.2020 Mon +947 € 0 - € 1
05.02.2020 Wed +162 € 0 - € 0
04.02.2020 Tue +970 € 0 - € 1
03.02.2020 Mon +592 € 0 - € 1
01.02.2020 Sat +763 € 0 - € 1
29.01.2020 Wed +1,779 € 0 - € 3