Oszd meg
I Have No Idea Hungary I Have No Idea Hungary
Az előfizetők
270,000
Videomegtekintés
39,786,377
Videók száma
376
Kategória
YouTube-óta
2014
Ossza meg, ha tetszik

I Have No Idea Hungary Youtube csatorna statisztika

I Have No Idea Hungary
Az előfizetők
270,000
Videomegtekintés
39,786,377
Videók száma
376
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 213 - € 1.28K
0
utolsó 7 nap
Az előfizetők
0
utolsó 30 nap
4,000
utolsó 90 nap
148,326
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
635,680
utolsó 30 nap
1,406,350
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
26.04.2020 Sun +317,840 € 106 - € 640
11.04.2020 Sat +1,088,510 € 365 - € 2.19K
23.02.2020 Sun +34,144 € 11 - € 68
20.02.2020 Thu +13,198 € 4 - € 26
19.02.2020 Wed +12,675 € 4 - € 25
18.02.2020 Tue +12,087 € 4 - € 24
17.02.2020 Mon +16,131 € 5 - € 32
16.02.2020 Sun +21,126 € 7 - € 42
15.02.2020 Sat +14,994 € 5 - € 30
14.02.2020 Fri +19,179 € 6 - € 38
13.02.2020 Thu +19,351 € 6 - € 39
12.02.2020 Wed +32,056 € 10 - € 64
11.02.2020 Tue +28,392 € 9 - € 57
10.02.2020 Mon +21,344 € 7 - € 43