Oszd meg
DikhTv Gipsy Tv Dikh Tv Gipsy Tv
Az előfizetők
378,000
Videomegtekintés
217,783,197
Videók száma
488
YouTube-óta
2012
Ossza meg, ha tetszik

DikhTv Gipsy Tv Youtube csatorna statisztika

DikhTv Gipsy Tv
Az előfizetők
378,000
Videomegtekintés
217,783,197
Videók száma
488
Becsült bevételek az elmúlt 30 napban
€ 859 - € 5.16K
700
utolsó 7 nap
Az előfizetők
3,000
utolsó 30 nap
3,000
utolsó 90 nap
555,998
utolsó 7 nap
Videomegtekintés
2,558,438
utolsó 30 nap
2,558,438
utolsó 90 nap
Dátum Videomegtekintés becsült bevételek
23.02.2021 Tue +794,282 € 266 - € 1.6K
13.02.2021 Sat +839,763 € 282 - € 1.69K
05.02.2021 Fri +924,393 € 310 - € 1.86K
27.01.2021 Wed +7,654,184 € 2.57K - € 15.4K
08.11.2020 Sun +912,575 € 306 - € 1.84K
30.10.2020 Fri +794,213 € 266 - € 1.6K
23.10.2020 Fri +821,819 € 276 - € 1.66K
17.10.2020 Sat +1,021,058 € 343 - € 2.06K
08.10.2020 Thu +954,212 € 320 - € 1.92K
28.09.2020 Mon +680,301 € 228 - € 1.37K
21.09.2020 Mon +918,791 € 308 - € 1.85K
12.09.2020 Sat +873,580 € 293 - € 1.76K
02.09.2020 Wed +718,770 € 241 - € 1.45K
25.08.2020 Tue +599,104 € 201 - € 1.21K